Vino în echipa noastră!

Trimite-ne CV-ul.

Dacă sunteţi specializat în domeniul serviciilor turistice şi doriţi să lucraţi în cadrul Balvanyos Resort, va rugăm să nr trimiteţi CV-ul dumneavoastră pe adresa: hr@balvanyosresort.ro sau ne puteţi contacta la numărul de telefon: +40 786 513 807.

RECEPȚIONER

Cerințe profesionale: nivel ridicat de cunoaștere a pachetului MS Office (Word, Excel, Outlook), cunoștințe de limbă engleză scris și vorbit, nivel avansat

Abilități personale: abilități excelente de comunicare, atenție distributivă, orientare spre clienți, aspect plăcut și îngrijit, responsabilitate, capacitate de adaptare

Descrierea postului: relaționarea cu oaspeții, soluționarea eficientă a solicitărilor și a problemelor apărute, întocmirea facturilor, încasarea plăților, înregistrarea și verificarea rezervărilor, informarea oaspeților cu privire la serviciile oferite

Beneficii: contract pe perioadă nedeterminată, pachet salarial motivant

Kinetoterapeut/Maseur

Cerințe profesionale: calificare în domeniu, cunoașterea tipurilor de masaje și a terapiilor corporale

Abilități personale: abilități excelente de comunicare, orientare spre clienți, aspect plăcut și îngrijit

Descrierea postului: efectuarea masajelor terapeutice și de relaxare precum și a terapiilor corporale

OSPĂTAR

Cerințe profesionale: cunoașterea principiilor și metodelor de servire a clienților, experiență de minimum 2 ani pe un post similar, cunoașterea de limbi străine constituie avantaj, calificarea în domeniu (reprezintă avantaj)

Abilități personale: abilități excelente de comunicare, atenție distributivă, responsabilitate, capacitate de adaptare, aspect plăcut și îngrijit, orientare spre clienți, spirit de echipă

Descrierea postului: pregătirea locului de servire, informarea oaspeților cu privire la serviciile oferite, preluarea și transmiterea comenzilor

, servirea preparatelor culinare și a băuturilor conform standardelor profesionale, încasarea contravalorii serviciilor oferite